Sök:
SÄLJARE:

Mattias Lundell
Försäljningschef
Säljare mellansverige och östra sverige
mattias@spikenservice.se
0500 444 559

Erik Carlsson
Säljare Västra Sverige (Bohuslän,Trestad och Göteborg)
erik@spikenservice.se
0767 87 88 74

Lars-olof Jonsson
Säljare småland och södra Sverige
lars-olof@spikenservice.se
0500 444 553

Tomas Andersson
Säljare Södermanland, Uppland och Stockholm
tomas@spikenservice.se
0703-41 87 44

Magnus Jonsson Perlforsen
VD
säljare ÅF och websida
magnus@spikenservice.se
0500 444 551

EKONOMI:

Anneli Hellström
Ekonomi och faktura frågor.
anneli@spikenservice.se
0500 444 557

SERVICE:

Servicefrågor och service planering tas bäst med växeln då vi kopplar till den bäst lämpade servicetekniker eller bokar in ev besök.

0500 444 555

Eskil Jonsson
ägare
Tekniska frågor om lyftar.
eskil@spikenservice.se
0500 444 550