Sök:
Däckmaskinspaket 2

Däckmaskinspaket 2


13 000:-


SÄLJARE:

Mattias Lundell
Försäljningschef och delägare
Säljare mellansverige och östra sverige
mattias@spikenservice.se
0500 444 559

Erik Carlsson
Säljare Västra Sverige (Bohuslän,Trestad och Göteborg)
erik@spikenservice.se
0767 87 88 74

Lars-olof Jonsson
Säljare skaraborg och södra Sverige
lars-olof@spikenservice.se
0500 444 553

Christian Kvist
Säljare Skaraborg Närke och sjuhärad
christian@spikenservice.se
0703 41 04 22

Gustav Petersson
Säljare småland och östra Sverige
gustav@spikenservice.se
0767 87 88 25

Tomas Andersson
Säljare Södermanland, Uppland och Stockholm
tomas@spikenservice.se
0703-41 87 44

Magnus Jonsson Perlforsen
VD och delägare
Säljare norra Sverige ,ÅF och websida
magnus@spikenservice.se
0500 444 551

EKONOMI:

Anneli Hellström
Ekonomi och faktura frågor.
anneli@spikenservice.se
0500 444 557

SERVICE:

Servicefrågor och service planering

Marcus Sirestam
Kordinator 
marcus@spikenservice.se
0500 444 556

Eskil Jonsson
Delägare
Rådgivning och tekniska frågor om lyftar.
eskil@spikenservice.se
0500 444 550