Sök:
SÄLJARE:

ÅF ring Magnus eller Mattias 



Claes Westling
Säljare Västra Sverige (Bohuslän,Trestad och Göteborg)
claes@spikenservice.se
0767 87 88 74

Christian Kvist
Säljare Skaraborg,Sjuhärad, Örebrolän och Värmland
christian@spikenservice.se
0703 41 04 22

Vakant
Säljare småland och östergötland


Michael Fasth
Mälardalen, Uppland, Stockholm och Dalarna
michael@spikenservice.se
0703 418 744

Lars-olof Jonsson
Säljare som gått i pension



Mattias Lundell
Försäljningschef och delägare
Säljare Lackboxar & ÅF (hela Sverige)
Skåne och Norra Sverige
mattias@spikenservice.se
0500 444 559

Magnus Jonsson Perlforsen

VD och delägare
Säljare norra Sverige,Halland,
ÅF (hela Sverige)och websida
magnus@spikenservice.se
0500 444 551


EKONOMI:

Anneli Hellström

Ekonomi och faktura frågor.
anneli@spikenservice.se
0500 444 557


SERVICE:

Servicefrågor och serviceplanering

Tobias Larsson
service kordinator och reservdelar
tobias@spikenservice.se
0500 444 556

Eskil Jonsson
Teknisk chef och delägare
Rådgivning och tekniska frågor om lyftar.
eskil@spikenservice.se
0500 444 550