Sök:
SÄLJARE:

ÅF ring Magnus eller Mattias 



Erik Carlsson
Säljare Västra Sverige (Bohuslän,Trestad och Göteborg)
erik@spikenservice.se
0767 87 88 74

Lars-olof Jonsson
Säljare som gått i pension


Christian Kvist
Säljare Skaraborg,Sjuhärad, Närke och Värmland
christian@spikenservice.se
0703 41 04 22

Gustav Petersson
Säljare småland och östergötland
gustav@spikenservice.se
0767 87 88 25

Mattias Lundell
Försäljningschef och delägare
Säljare Lackboxar & ÅF (hela Sverige)
Södermanland, Uppland och Stockholm
mattias@spikenservice.se
0500 444 559

Magnus Jonsson Perlforsen

VD och delägare
Säljare norra Sverige, ÅF och websida
magnus@spikenservice.se
0500 444 551


EKONOMI:

Anneli Hellström

Ekonomi och faktura frågor.
anneli@spikenservice.se
0500 444 557


SERVICE:

Servicefrågor och serviceplanering

Marcus Sirestam
Koordinator 
marcus@spikenservice.se
0500 444 556

Eskil Jonsson
Delägare
Rådgivning och tekniska frågor om lyftar.
eskil@spikenservice.se
0500 444 550