Sök:


SÄLJARE:


Carle Broberg
Område: Västra Sverige (Göteborg & Halland)
Telefon:
Mobil: 076-787 88 74
E-post: carle@spikenservice.se


Fredrik Knutsson
Område: Skaraborg, Örebrolän, Bohuslän och Värmland
Telefon:
Mobil: 070-341 04 22
E-post: fredrik@spikenservice.se


Jonas Didriksson
Område: Södermanland, Östergötland och Stockholm (södra)
Telefon:
Mobil: 076-787 88 25
E-post: jonas.didriksson@spikenservice.se


Adrian Ekberg
Område: Västmanland, Uppland och Stockholm (norra)
Telefon:
Mobil: 070-341 87 44
E-post: adrian@spikenservice.se

Vakant
Område: Småland, Blekinge, Skåne
Telefon:
Mobil:
E-post:


Christian Kvist
Key account manager
Område: Skåne och Norra Sverige samt ÅF (hela Sverige)
Telefon:
Mobil: 070-341 02 66
E-post: christian@spikenservice.se

Mattias Lundell
Försäljningschef och delägare
Område: Skåne och Norra Sverige
Lackboxar 
ÅF (hela Sverige)
Telefon:0500-444 559
Mobil: 070-341 81 14
E-post: mattias@spikenservice.se

Magnus Jonsson Perlforsen

VD och delägare
Område: Norra Sverige,
ÅF (hela Sverige)
Webbansvarig
Telefon: 0500-444 551
Mobil: 070-341 89 91
E-post: magnus@spikenservice.se



EKONOMI:

Anneli Hellström

Ekonomi 
Telefon:0500-444 557
Mobil: 070-341 89 36
E-post: anneli@spikenservice.se



SERVICE:

Servicefrågor och serviceplanering

Tobias Larsson
Service koordinator 
Telefon:0500-444 556
Mobil: 070-341 89 16
E-post: tobias@spikenservice.se

Erika Gustavsson
Reservdelar
Telefon:0500-444 553
Mobil: 073-181 89 45
E-post: erika@spikenservice.se

Eskil Jonsson
Teknisk chef och delägare
Område: Rådgivning och tekniska frågor om lyftar.
Telefon:0500-444 550
Mobil: 070-341 89 90
E-post: eskil@spikenservice.se


Niklas Nilsson                                           
Servicetekniker
Telefon:
Mobil:
E-post: niklas@spikenservice.se

Conny Andersson                                           
Servicetekniker
Telefon:
Mobil:
E-post: conny@spikenservice.se                                 

Kalle Ekfeldt                                        
Servicetekniker
Telefon:
Mobil:
E-post: kalle@spikenservice.se

Martin Eriksson                                          
Servicetekniker
Telefon:
Mobil:
E-post: martin@spikenservice.se


Antti Virtanen
Lager
Telefon:
Mobil: 
E-post: antti@spikenservice.se