Sök:


SÄLJARE:


ÅF OBS EJ OMRÅDES SÄLJARE

Carle Broberg
Säljare
Västra Sverige (Göteborg & Sjuhärad)
0767 87 88 74

Mattias Lundell
Säljare
Skaraborg, Örebrolän,Bohuslän och Värmland

0703 41 04 22

Jonas Didriksson
Säljare
Södermanland, Östergötland och Stockholm (södra)
jonas.didriksson@spikenservice.se
0767 87 88 25

Adrian Ekberg
Säljare
Mälardalen, Uppland och Stockholm (norra)
adrian@spikenservice.se
0703 41 87 44

vakant
säljare
Småland, Blekinge, Skåne


Christian Kvist
Key account manager
Säljare
Skåne och Norra Sverige
ÅF (hela Sverige)
christian@spikenservice.se
0703 41 02 66

Mattias Lundell
Försäljningschef och delägare
Säljare
Skåne och Norra Sverige
Lackboxar 
ÅF (hela Sverige)
mattias@spikenservice.se
0500 444 559

Magnus Jonsson Perlforsen

VD och delägare
Säljare
Norra Sverige,
ÅF (hela Sverige)
websida
magnus@spikenservice.se
0500 444 551


EKONOMI:

Anneli Hellström

Ekonomi och faktura frågor.
anneli@spikenservice.se
0500 444 557


Agneta Ekelund
Faktura frågor och adminfrågor
agneta@spikenservice.se
070 341 00 37


SERVICE:

Servicefrågor och serviceplanering

Tobias Larsson
service koordinator 
tobias@spikenservice.se
0500 444 556

Erika Gustavsson
Reservdelar
erika@spikenservice.se
0500 444 553

Eskil Jonsson
Teknisk chef och delägare
Rådgivning och tekniska frågor om lyftar.
eskil@spikenservice.se
0500 444 550

Antti Virtanen                                           
lager
antti@spikenservice.se

Niklas Nilsson                                           
servicetekniker
niklas@spikenservice.se

Conny Andersson                                           
servicetekniker
conny@spikenservice.se                                 

Kalle Ekfeldt                                        
servicetekniker
kalle@spikenservice.se

Martin Eriksson                                          
servicetekniker
martin@spikenservice.se

Vakant                                       
servicetekniker