Sök:



SÄLJARE:


Carle Broberg
Säljare
Västra Sverige (Göteborg & Halland)
0767 87 88 74

Fredrik Knutsson
Säljare
Skaraborg, Örebrolän, Bohuslän och Värmland
fredrik@spikenservice.se
0703 41 04 22

Jonas Didriksson
Säljare
Södermanland, Östergötland och Stockholm (södra)
jonas.didriksson@spikenservice.se
0767 87 88 25

Adrian Ekberg
Säljare
Västmanland, Uppland och Stockholm (norra)
adrian@spikenservice.se
0703 41 87 44

Vakant
Säljare
Småland, Blekinge, Skåne


Christian Kvist
Key account manager
Säljare
Skåne och Norra Sverige
ÅF (hela Sverige)
christian@spikenservice.se
0703 41 02 66

Mattias Lundell
Försäljningschef och delägare
Säljare
Skåne och Norra Sverige
Lackboxar 
ÅF (hela Sverige)
mattias@spikenservice.se
0500 444 559

Magnus Jonsson Perlforsen

VD och delägare
Säljare
Norra Sverige,
ÅF (hela Sverige)
Webbansvarig
magnus@spikenservice.se
0500 444 551


EKONOMI:

Anneli Hellström

Ekonomi 
anneli@spikenservice.se
0500 444 557



SERVICE:

Servicefrågor och serviceplanering

Tobias Larsson
Service koordinator 
tobias@spikenservice.se
0500 444 556

Erika Gustavsson
Reservdelar
erika@spikenservice.se
0500 444 553

Eskil Jonsson
Teknisk chef och delägare
Rådgivning och tekniska frågor om lyftar.
eskil@spikenservice.se
0500 444 550


Niklas Nilsson                                           
Servicetekniker
niklas@spikenservice.se

Conny Andersson                                           
Servicetekniker
conny@spikenservice.se                                 

Kalle Ekfeldt                                        
Servicetekniker
kalle@spikenservice.se

Martin Eriksson                                          
Servicetekniker
martin@spikenservice.se


Antti Virtanen
Lager

antti@spikenservice.se


Spiken Equipment & Service AB
Vältvägen 8
541 38 SKÖVDE
0500 - 444 555