Sök:
SÄLJARE:

ÅF OBS EJ OMRÅDES SÄLJARE

Claes Westling
Säljare
Västra Sverige (Bohuslän,Trestad och Göteborg)
0767 87 88 74

Tommy Björk
Säljare
Skaraborg, Örebrolän och Värmland
tommy@spikenservice.se
0703 41 04 22

Mattias Petersen
Säljare
Småland,Halland och Sjuhärad 
mattias.petersen@spikenservice.se
0767 87 88 25

Adrian Ekberg
Säljare
Mälardalen, Uppland och Stockholm 
adrian@spikenservice.se
0703 41 87 44


Mattias Lundell
Försäljningschef och delägare

Säljare
Skåne ,Östergötland och Norra Sverige
Lackboxar 
ÅF (hela Sverige)
mattias@spikenservice.se
0500 444 559

Magnus Jonsson Perlforsen

VD och delägare

Säljare
Norra Sverige,
ÅF (hela Sverige)
websida
magnus@spikenservice.se
0500 444 551


EKONOMI:

Anneli Hellström

Ekonomi och faktura frågor.
anneli@spikenservice.se
0500 444 557


SERVICE:

Servicefrågor och serviceplanering

Tobias Larsson
service koordinator 
tobias@spikenservice.se
0500 444 556

Erika Gustavsson
Reservdelar
erika@spikenservice.se
0500 444 553

Eskil Jonsson
Teknisk chef och delägare
Rådgivning och tekniska frågor om lyftar.
eskil@spikenservice.se
0500 444 550

Antti Virtanen                                           
lager
antti@spikenservice.se

Niklas Nilsson                                           
servicetekniker
niklas@spikenservice.se

Conny Andersson                                           
servicetekniker
conny@spikenservice.se

Jonas Prytz                                        
servicetekniker
jonas@spikenservice.se

Kalle Ekfeldt                                        
servicetekniker
kalle@spikenservice.se

(ost)Martin Eriksson                                          
servicetekniker
martin@spikenservice.se

Hampus Hellund                                         
servicetekniker
hampus@spikenservice.se